KURUMSAL

Hayatımızın belki de en önemli günlerinden birisi; kutsal bir müessese olan evlilik kurumuna adım atmaya hazırlandığımız düğün günümüzdür. İşte bu özel günümüz için A’dan Z’ye her türlü detayın adeta nakış gibi ince ince özenle işlenilmesi ve bu şekilde hizmet sunulması gerekmektedir.

Saime Sultan Yalısı, 1879 yılından beri tarihi dokusunu hiçbir şekilde yitirmeden, İzmir Körfezinin eşsiz manzarasına sahip olan tek yalı özelliğini muhafaza etmektedir. Gerek düğün organizasyonlarında gerekse; nişan, bayii toplantıları, balolar, şirket yemekleri, kongreler, kına geceleri, bekarlığa veda partileri gibi birçok özel organizasyon gecelerinde hizmet verebilmektedir.

1000 kişilik oturmalı 2000 kişilik kokteyl düzeninde misafir ağırlayabilme kapasitesine sahip bu özel mekan; profesyonel ekibi, özel fotoğrafçıları, tercihe göre orkestra veya Dj seçenekleri, çözüm ortağı olan dekorasyon ve süsleme firmaları ve en önemlisi kendi bünyesinde yer alan mutfağı ile bütün organizasyonlarda eksiksiz bir gece yaşatabilmek adına titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm özel davetlerinizde Saime Sultan Yalısı olarak sizlere hizmet verebilmekten onur duyacağız.